TEKNİK ÖZELLİKLER
ÖZELLİK AÇIKLAMA
Yatak Odası  1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 2 Adet Komodin, 1 Adet Şifonyer ve Aynasın'dan oluşmaktadır.
Yemek Odası 1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalye'den Oluşmaktadır. Tv Ünitesi Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.
Koltuk Takımı 2 adet 3'lü kanepe ve 1 adet berjerden oluşmaktadır(3+3+1).
Mobilya Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Koltuk Bakım Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.
Demonte Özelliği Yatak odası ve yemek odası tüm parçalar demonte gönderilir. Koltuk takımının tüm parçaları montajlı gönderilir.
Önemli Bilgilendirme  Düğün paketlerimiz örnek oluşturulan paketlerdir. Diğer ürünlerimizden kendinize özel düğün paketi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz paketteki ürünlerin isimleri müşteri temsilcilerimize bildirip size özel paket fiyatı alabilirsiniz.

 

İLGİLİ ÜRÜNLER
Yatak Odasını Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız
Yemek Odasını Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız
Koltuk Takımını Detaylı İncelemek İçin Tıklayınız

 

İSTEĞE BAĞLI ÖZELLİKLER

• Takımdaki istemediğiniz modülü çıkartabilir veya modül ekleyebilirsiniz.

 • Çıkartılan modül fiyatı veya eklenen modül fiyatı takım fiyatına yansıtılır.

 • Müşteri talebine göre başlık renkleri değişebilmektedir.

 

GENEL BİLGİLER

 • Tüm ürünlerimiz 2 yıl üretici garantilidir.

 • Planlanan Teslimat süresi 15 - 25 iş günüdür.

 • Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat yapılmaktadır.

 • Tüm Avrupa ülkelerine teslimat yapılmaktadır.

 • Teslimat sırasında olaşacak bütün sorunlar Mobilistan  tarafından karşılanmaktadır.

 

 

 

Ödemeler sipariş verilecek ürünün toplam fiyatı üzerinden %30 ön ödeme alınır. Ön ödeme işlemi gerçekleştikten sonra ürün siparişine başlanıp kalan ödeme ürünlerin adrese teslim ve kurulumundan sonra EFT/Havale ya da teslimatı gerçekleştiren nakliye personellerimize nakit olarak verilecektir. Belirlenen ürün fiyatından eksik bir ödeme yapılması talep edilemez.

Mobilistan.com.tr'de satışa sunulan ürünleri, Türkiye’nin her yerinden sipariş verilebilirsiniz.

Tüm il merkezlerine ve bazı ilçe merkezleri hariç bütün şehirlere ÜCRETSİZ olarak teslimat yapılmaktadır.

Teslimatlar, kendi mobil araç ve ekibimizle ve İnegöl’de sadece mobilya nakliyesi yapan nakliye firmaları aracılığıyla, mobilya taşımasına uygun araç ve ekiplerle yapılmaktadır.

Kurulum/Montaj hizmeti gerektiren ürünler için çalışma şeklimiz şu şekildedir; mobilistan.com.tr teslimatı yapılan ürünlerin kurulum/montaj gerektiren ürünlerin, kurlumlarını il merkezleri için ücretsiz olarak yapmaktadır. Kurulum/Montaj hizmeti, bazı ilçe merkezlerinde de ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Karşılaşılan nakliye ve ulaşım problemlerinden dolayı bazı ilçe merkezlerine ek ücret ile teslimat ve montaj ücretli olarak yapılmaktadır. (Bu ilçeler; yol, ulaşım sıkıntısı ve güvenlik problemi olan ilçelerdir.) Sipariş verirken satış temsilcimizden bu konu hakkında bilgi isteyiniz.


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır